RG3216V-4320-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-4320-P-T1
JLCPCB Part #
C3955671
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS