ERJ-S08F2R26V
MFR.Part #
ERJ-S08F2R26V
JLCPCB Part #
C1013752
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.26Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS