RN73H2BTTD4301B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4301B25
JLCPCB Part #
C2557766
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS