ERJ6ENF4021V
MFR.Part #
ERJ6ENF4021V
JLCPCB Part #
C2078246
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS