ERJ-1RHD4301C
MFR.Part #
ERJ-1RHD4301C
JLCPCB Part #
C20022958
Description
-55℃~+125℃ 4.3kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS