ERJ-PM8F2944V
MFR.Part #
ERJ-PM8F2944V
JLCPCB Part #
C6035114
Description
-55℃~+155℃ 2.94MΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS