ERJ-S08D8063V
MFR.Part #
ERJ-S08D8063V
JLCPCB Part #
C2128603
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS