ERJ-3RQF2R7V
MFR.Part #
ERJ-3RQF2R7V
JLCPCB Part #
C4276667
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS