ECA1CM470I
MFR.Part #
ECA1CM470I
JLCPCB Part #
C713154
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 11mm 130mA@120Hz 16V 2.5mm 2000hrs@85℃ 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS