16SEPG560M
MFR.Part #
16SEPG560M
JLCPCB Part #
C1578817
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 16V 3.5mm 305mA@120Hz 5000hrs@105℃ 560uF 8mm 8mΩ Polymer ±20% 插件,D8xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS