ECA-1HHG221B
MFR.Part #
ECA-1HHG221B
JLCPCB Part #
C1579739
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 300mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS