ERJ-S06D1602V
MFR.Part #
ERJ-S06D1602V
JLCPCB Part #
C2125295
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS