ERJ-XGNF8253Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF8253Y
JLCPCB Part #
C4168126
Description
-55℃~+125℃ 31mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS