ERJ-14NF2153U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-14NF2153U
JLCPCB Part #
C2082451
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS