ECW-FD2J335JB
MFR.Part #
ECW-FD2J335JB
JLCPCB Part #
C3785205
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 3.3uF 630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS