ERJ-XGNF16R9Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF16R9Y
JLCPCB Part #
C4181600
Description
-55℃~+125℃ 16.9Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS