ERJ-S03J111V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S03J111V
JLCPCB Part #
C4082196
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS