RT0603FRD071K33L
MFR.Part #
RT0603FRD071K33L
JLCPCB Part #
C863346
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS