ERJ-U1DD4751U
MFR.Part #
ERJ-U1DD4751U
JLCPCB Part #
C1703509
Description
-55℃~+155℃ 4.75kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS