ERA3AEB57R6V
MFR.Part #
ERA3AEB57R6V
JLCPCB Part #
C77376
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS