ERJ-S03F6192V
MFR.Part #
ERJ-S03F6192V
JLCPCB Part #
C2112957
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS