ERJ-S03F6193V
MFR.Part #
ERJ-S03F6193V
JLCPCB Part #
C2112560
Description
-55℃~+155℃ 100mW 619kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS