ERA-2VRW1181X
MFR.Part #
ERA-2VRW1181X
JLCPCB Part #
C1863414
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS