ECW-F6124HLB
MFR.Part #
ECW-F6124HLB
JLCPCB Part #
C3798649
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 120nF 630V ±3% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS