ERJ-P03F16R9V
MFR.Part #
ERJ-P03F16R9V
JLCPCB Part #
C4210465
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS