ERJ-S03F59R0V
MFR.Part #
ERJ-S03F59R0V
JLCPCB Part #
C4044605
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS