EEHZA1J680P
MFR.Part #
EEHZA1J680P
JLCPCB Part #
C542500
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 10mm 270mA@100Hz 63V 68uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS