ERA-6VEB4422V
MFR.Part #
ERA-6VEB4422V
JLCPCB Part #
C1862280
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 44.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS