ERA-8APB1051V
MFR.Part #
ERA-8APB1051V
JLCPCB Part #
C3969516
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS