ERJ-S03F1102V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S03F1102V
JLCPCB Part #
C2111565
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11kΩ 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS