ERJ-H2RD13R3X
MFR.Part #
ERJ-H2RD13R3X
JLCPCB Part #
C7273410
Description
-55℃~+175℃ 100mW 13.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS