ERJ-H2GJ680X
MFR.Part #
ERJ-H2GJ680X
JLCPCB Part #
C3941945
Description
-55℃~+175℃ 100mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS