ERJ-P14J134U
MFR.Part #
ERJ-P14J134U
JLCPCB Part #
C2082241
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS