ESE-18L12A
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ESE-18L12A
JLCPCB Part #
C3823784
Package
SMD,4x4.4mm
Description
-10℃~+60℃ 1.2mm 10mA 4.4mm 4mm 50,000 cycles 5V J-Lead SPST-NO SMD,4x4.4mm Limit Switches ROHS