ERJPA3F2401V
MFR.Part #
ERJPA3F2401V
JLCPCB Part #
C543361
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS