ERJ-1GJF5233C
MFR.Part #
ERJ-1GJF5233C
JLCPCB Part #
C20021711
Description
-55℃~+125℃ 50mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS