ERJ-S03F4700V
MFR.Part #
ERJ-S03F4700V
JLCPCB Part #
C4008374
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS