ERJPA3F2402V
MFR.Part #
ERJPA3F2402V
JLCPCB Part #
C543378
Description
-55℃~+155℃ 200V 24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS