ERJ-U1DD22R1U
MFR.Part #
ERJ-U1DD22R1U
JLCPCB Part #
C4138566
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS