ERJPA2J151X
MFR.Part #
ERJPA2J151X
JLCPCB Part #
C542875
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100V 150Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS