RT0402CRD073K83L
MFR.Part #
RT0402CRD073K83L
JLCPCB Part #
C2126918
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS