EEU-FC0J122LB
MFR.Part #
EEU-FC0J122LB
JLCPCB Part #
C1658055
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 2000hrs@105℃ 20mm 5mm 6.3V 604mA@120Hz 65mΩ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS