ECE-A0JKS220
MFR.Part #
ECE-A0JKS220
JLCPCB Part #
C4155579
Package
Plugin,D4xL5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5mm 1000hrs@85℃ 22uF 29mA@120Hz 4mm 5mm 6.3V ±20% 插件,D4xL5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS