ERJ-PA2F1183X
MFR.Part #
ERJ-PA2F1183X
JLCPCB Part #
C4114848
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS