ERJ-P03D1000V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P03D1000V
JLCPCB Part #
C4175040
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS