ERJ-U2RD1692X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1692X
JLCPCB Part #
C4222709
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS