ERJ-PA2D3833X
MFR.Part #
ERJ-PA2D3833X
JLCPCB Part #
C4006944
Description
-55℃~+155℃ 200mW 383kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS