ERJ-U06D4123V
MFR.Part #
ERJ-U06D4123V
JLCPCB Part #
C4202559
Description
-55℃~+155℃ 125mW 412kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS