RK73G1ETTP4420F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4420F
JLCPCB Part #
C4235272
Description
-55℃~+155℃ 100mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS