ERJ-PA2D3830X
MFR.Part #
ERJ-PA2D3830X
JLCPCB Part #
C3951477
Description
-55℃~+155℃ 200mW 383Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS